Socjolog Maciej Maj absolwentem 20-lecia

Z przyjemnością informujemy, że pan Maciej Maj, absolwent Socjologii UO, założyciel i szef opolskiej agencji badań rynku, był jedną z kilku osób wyróżnionych tytułem wybitnego absolwenta Wydziału Historyczno-Pedagogicznego UO (obecnie Wydział Nauk Społecznych).

Wyróżnienia zostały przyznane z okazji 20-lecia istnienia Wydziału i wręczone podczas gali jubileuszowej 13 stycznia 2017r..

Gratulujemy!!

Fotograficzna relacja z gali na stronie Wydziału Nauk Społecznych UO.