facebook

Zajęcia prof. Anny Śliz odwołaneW dniu 4 marca 2015 roku (środa) nie odbędą się zajęcia z prof. Anną Śliz w związku z Jej uczestnictwem w spotkaniu Komitetu Socjologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

więcej

Zajęcia dr Magdaleny Piejko odwołaneW dniach 23-27 lutego dr Magdalena Piejko przebywa na zwolnieniu lekarskim. Na zajęcia i konsultacje zaprasza od 2 marca.

więcej

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ i spotkania i informacyjneRozpoczynamy rekrutację do wyjazdów studenckich w ramach programu Erasmus+. W poniedziałek, 2.03.2015 r. o godzinie 13.00 w Instytucie Socjologii (sala 102) odbędzie się spotkanie informacyjne z koordynatorem Erasmus+ i studentkami, które wróciły z pobytu na stypendium w Hiszpanii i Grecji.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki socjologii do zapoznania się z ofertą. Dotyczy to także studentów i studentek 1. roku studiów licencjackich oraz 2. roku studiów magisterskich – którzy i które mogą wyjechać na praktyki zagraniczne do 12 miesięcy od zakończenia studiów.

Spotkanie informacyjne dla studentów i studentek Uniwersytetu Opolskiego organizowane przez Biuro Erasmus odbędzie się w terminach 25.02.2015 o godzinie 12 w Studenckim Centrum Kultury oraz 04.03.2015 r. w Auli Błękitnej CM.

Rekrutację w instytucie socjologii prowadzi Michał Wanke (michal.wanke@uni.opole.pl) i trwa ona do 27.03.2015 r. Rekrutacja odbywa się na podstawie rozmów kwalifikacyjnych, podczas których sprawdzana jest motywacja do wyjazdu, znajomość języka wykładowego danego kraju lub języka angielskiego oraz oceniane są zaangażowanie w sprawy programu Erasmus w Opolu, na uniwersytecie oraz wyniki w nauce.

więcej

Plan zajęć kursów profesora Jurija Babinowa w marcuZapraszamy do zapoznania się z marcowym planem zajęć kursów prowadzonych przez profesora Jurija Babinowa.więcej

Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2014/15Harmonogram sesji egzaminacyjnej w rozszerzeniu wiadomości.


więcej

Kursy ogólnouczelniane w Instytucie Socjologii w semestrze letnimW Instytucie Socjologii w semestrze letnim roku akademickiego 2014/15 studenci Uniwersytetu Opolskiego wybrali z puli ogólnouczelnianych kursów do wyboru siedem przedmiotów do wyboru. Kursy odbywają się w poniedziałki w bloku kursów do wyboru - między 16.30 a 20.00.

Lista i szczegóły w rozszerzeniu wiadomości.


więcej

Odkrywanie świąt Bożego NarodzeniaPrzekazujemy uniwersyteckie życzenia świąteczne. Ze wstępnej analizy danych wynika, że zbliżające się święta mają przebiec spokojnie i przy choince, ale pamiętajmy, ze to dopiero kodowanie otwarte, więc... każdy może śmiało zrealizować swój plan na święta. Również na nowy rok kalendarzowy.

Życzymy dobrego odkrywania świąt Bożego Narodzenia i lekkiej podwójnej hermeneutyki!


więcej

Rozkład zajęć prof. Babinowa w styczniuProsimy zapoznać się z rozkładem zajęć prof. Babinowa w styczniu 2015 r.


więcej

Strona 1 z 89


Instytut Socjologii, Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 89, 45–061 Opole, tel. +48 77 452 74 80, (wew. 74 80), fax +48 77 452 74 69

e-mail: socjologia@uni.opole.pl
prześlij informację o konferencji » :: administracja: socjonetka@uni.opole.pl :: subskrypcja obraz - rss_ico_12x12_vio.png

dol