facebook

Kursy ogólnouczelniane w Instytucie Socjologii w semestrze letnim 2015/2016W Instytucie Socjologii w semestrze letnim roku akademickiego 2015/16 studenci Uniwersytetu Opolskiego wybrali z puli ogólnouczelnianych kursów do wyboru 12 przedmiotów do wyboru. Kursy odbywają się w poniedziałki w bloku kursów do wyboru - między 16.30 a 20.00.


więcej

Sesja egzaminacyjnaHarmonogram sesji egzaminacyjnej w semestrze zimowym roku akademickiego 2015/2016.
więcej

Komunikaty wyborczeNa stronie naszego wydziału zamieszczono komunikaty o wyborach władz uniwersyteckich. Prosimy pracowników o zapoznanie się z harmonogramem zebrań wyborczych.

więcej

Zimowy plan kursów profesora Jurija BabinowaProszę zapoznać się z planami zajęć zimowych kursów profesora Jurija Babinowa.więcej

Godziny rektorskie przed świętamiZ okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ogłaszam w dniu 23 grudnia 2015r. (środa) godziny rektorskie od 12.00.

Prorektor ds. kształcenia i studentów
Prof. dr hab. Marek Masnyk

więcej

Doktor Anna Kopczak-WirgaPragniemy poinformować, że w dniu 7 grudnia 2015r., na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się (zwieńczona sukcesem i wyróżnieniem) publiczna obrona rozprawy doktorskiej Anny Kopczak-Wirgi, zatytułowanej: Sposoby konstruowania świata turystyki zagranicznej Polaków. Od PRL do RP (promotorem pracy był prof.zw.dr hab. Marek S. Szczepański).

Serdecznie gratulujemy!

więcej

Gimnazjaliści na warsztatach międzykulturowych w Instytucie SocjologiiUczniowie Krapkowickiego gimnazjum nr 2 odwiedzili Instytut Socjologii w piątek, 13. listopada 2015 roku, żeby wziąć udział w warsztatach międzykulturowych zorganizowanych przez studentów organizacji Hello! pracującej przy naszym instytucie.

Uczniowie pracowali z naszymi studentami z Polski i zagranicy ucząc się poznawać inne kultury.

Więcej informacji i relacja z wydarzenia w serwisie telewizji Seta oraz na stronie Hello!.więcej

Dodatkowa rekrutacja na wyjazd na studia zagranicą w ramach programu Erasmus+Zapraszamy zainteresowanych studentów do aplikowania o wyjazd w semestrze letnim roku akademickiego 2015/16 na zagraniczną uczelnię. Uniwersytet dysponuje dodatkowymi miejscami. Lista partnerskich uczelni i zasady realizacji wyjazdów są dostępne w zakładce Erasmus.

Decyzję o wyjeździe należy podjąć do 11.11.2015 r. Szczegółowych informacji udziela Michał Wanke (michal.wanke@uni.opole.pl), koordynator programu w instytucie.

więcej

Strona 1 z 92


Instytut Socjologii, Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 89, 45–061 Opole, tel. +48 77 452 74 80, (wew. 74 80), fax +48 77 452 74 69

e-mail: socjologia@uni.opole.pl
prześlij informację o konferencji » :: administracja: socjonetka@uni.opole.pl :: subskrypcja obraz - rss_ico_12x12_vio.png

dol