facebook

Odkrywanie świąt Bożego NarodzeniaPrzekazujemy uniwersyteckie życzenia świąteczne. Ze wstępnej analizy danych wynika, że zbliżające się święta mają przebiec spokojnie i przy choince, ale pamiętajmy, ze to dopiero kodowanie otwarte, więc... każdy może śmiało zrealizować swój plan na święta. Również na nowy rok kalendarzowy.

Życzymy dobrego odkrywania świąt Bożego Narodzenia i lekkiej podwójnej hermeneutyki!


więcej

Uwaga 3. lic. - szkolenie z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowejSzkolenie dla III lic z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowej odbędzie się 23 stycznia 2015, w godz. 16.45-18.15, w sali 119.

więcej

Zapisy na lektoraty i egzaminy językowe już 2. styczniaUwaga! 2 stycznia 2015 roku Studium Języków Obcych rozpoczyna elektroniczną rejestrację na lektoraty w semestrze letnim oraz elektroniczną rejestrację na egzaminy z języków obcych w sesji zimowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Studium Języków Obcych.więcej

Ostatnia szansa by zapisać się na obowiązkowy kurs ogólnouczelnianyPrzypominamy, że za nami już I tura zapisów na kursy ogólnouczelniane. Prosimy sprawdzić w USOSweb czy kurs nie ma zbyt mało uczestników i nie ma obawy, że nie zostanie uruchomiony.

W środę, 17.12.2014r. rusza II tura zapisów - wówczas można ewentualnie przepisać się na kurs z wystarczającą liczbą zarejestrowanych studentów. Druga tura zapisów potrwa 3 dni. Jeśli ktoś zostanie po tym bez kursu - koniecznie prosimy o kontakt z dr Magdaleną Piejko (magdalena.piejko@uni.opole.pl).

więcej

3. lic. - odwołane szkolenieUwaga, jutrzejsze szkolenie dla III lic. nie odbędzie się. Wkrótce podamy nowy termin.więcej

Zapraszamy po odbiór decyzji o przyznaniu stypendiówZapraszamy studentki i studentów, zakwalifikowanych do otrzymywania stypendium rektora, do naszego dziekanatu (budynek przy ul. Oleskiej 48, pokój 338, p. Małgorzata Wolska) po odbiór decyzji rektora o przyznaniu dofinansowania. Jeszcze raz gratulujemy!
więcej

Zapisy na kursy ogólnouczelniane w semestrze letnim 2014/15Pierwsza tura rejestracji na kursy ogólnouczelniane realizowane w semestrze letnim 2014/15 rozpocznie się 10 grudnia 2014 o godzinie 8.00. Oferta kursów dostępna jest na stronie głównej UO oraz w USOSweb.

Oferta na stronie głównej może się nieznacznie różnić (to pula kursów zgłaszanych przed rokiem akademickim) od stanu faktycznego, z rozmaitych względów losowych i organizacyjnych, dlatego wiążącą listą jest ta dostępna w systemie USOS.

więcej

Stypendium Prezydenta Miasta OpolaPrezydent Miasta Opola ogłasza nabór wniosków o Stypendium Prezydenta Miasta Opola w roku 2014/2015.
  • Miejsce składania wniosków: Rynek-Ratusz, Wydział Gospodarki i Innowacji, pok. 701-703
  • Termin składania wniosków: do 23 grudnia 2014 roku


więcej

Strona 1 z 88


Instytut Socjologii, Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 89, 45–061 Opole, tel. +48 77 452 74 80, (wew. 74 80), fax +48 77 452 74 69

e-mail: socjologia@uni.opole.pl
prześlij informację o konferencji » :: administracja: socjonetka@uni.opole.pl :: subskrypcja obraz - rss_ico_12x12_vio.png

dol