facebook

Archiwizacja prac dyplomowychW Uniwersytecie Opolskim zmieniają się zasady składania prac dyplomowych. Zmiany dotyczą zarówno studentów jak i promotorów i recenzentów.

Sprawę reguluje zarządzenie nr 7/2015 Rektora Uniwersytetu Opolskiego z dnia 12 marca 2015 r. w sprawie zasad przygotowania i archiwizacji prac dyplomowych (magisterskich, licencjackich i inżynierskich) w Uniwersytecie Opolskim zamieszczamy Instrukcję dla promotorów i recenzentów oraz Instrukcję dla studentów dot. archiwizacji prac w Archiwum Prac Dyplomowych.

Istrukcje zamieściliśmy w sekcjach STUDENCI i PRACOWNICY menu.

więcej

Plan zajęć kursów profesora Jurija Babinowa w marcuZapraszamy do zapoznania się z marcowym planem zajęć kursów prowadzonych przez profesora Jurija Babinowa.więcej

Promocja z okazji świąt w Wydawnictwie Uniwersytetu OpolskiegoZ okazji zbliżających się świąt Wielkiejnocy Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego zaprasza w dniach 16-30 marca 2015 r. do swojej siedziby w Opolu przy ul. Sienkiewicza 33 na zakupy z 15% rabatem. Pełna oferta Wydawnictwa UO znajduje się na stronie internetowej www.wydawnictwo.uni.opole.pl.

więcej

Wydaje się: "Dostojny uniwersytet?" i "Współczesne teorie społeczne."Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi publikacjami:

  • Śliz Anna, Szczepański Marek S. (red.) Dostojny uniwersytet?, Oficyna Naukowa, Warszawa 2014, ss. 203

  • Szczepański Marek S., Śliz Anna (red.) Współczesne teorie społeczne. W kręgu ujęć paradygmatycznych, Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego, Opole 2014, ss. 483


więcej

Święto Uniwerystetu OpolskiegoWe wtorek, 10. marca 2015 r. obchodzimy święto uniwersytetu. W związku z tym, zajęcia są odwołane, a wszystkich studentów i pracowników zapraszamy na uroczystości. Szczegóły na naszej stronie głównej.

więcej

Zajęcia prof. Anny Śliz odwołaneW dniu 4 marca 2015 roku (środa) nie odbędą się zajęcia z prof. Anną Śliz w związku z Jej uczestnictwem w spotkaniu Komitetu Socjologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

więcej

Zajęcia dr Magdaleny Piejko odwołaneW dniach 23-27 lutego dr Magdalena Piejko przebywa na zwolnieniu lekarskim. Na zajęcia i konsultacje zaprasza od 2 marca.

więcej

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ i spotkania i informacyjneRozpoczynamy rekrutację do wyjazdów studenckich w ramach programu Erasmus+. W poniedziałek, 2.03.2015 r. o godzinie 13.00 w Instytucie Socjologii (sala 102) odbędzie się spotkanie informacyjne z koordynatorem Erasmus+ i studentkami, które wróciły z pobytu na stypendium w Hiszpanii i Grecji.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki socjologii do zapoznania się z ofertą. Dotyczy to także studentów i studentek 1. roku studiów licencjackich oraz 2. roku studiów magisterskich – którzy i które mogą wyjechać na praktyki zagraniczne do 12 miesięcy od zakończenia studiów.

Spotkanie informacyjne dla studentów i studentek Uniwersytetu Opolskiego organizowane przez Biuro Erasmus odbędzie się w terminach 25.02.2015 o godzinie 12 w Studenckim Centrum Kultury oraz 04.03.2015 r. w Auli Błękitnej CM.

Rekrutację w instytucie socjologii prowadzi Michał Wanke (michal.wanke@uni.opole.pl) i trwa ona do 27.03.2015 r. Rekrutacja odbywa się na podstawie rozmów kwalifikacyjnych, podczas których sprawdzana jest motywacja do wyjazdu, znajomość języka wykładowego danego kraju lub języka angielskiego oraz oceniane są zaangażowanie w sprawy programu Erasmus w Opolu, na uniwersytecie oraz wyniki w nauce.

więcej

Strona 1 z 89


Instytut Socjologii, Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 89, 45–061 Opole, tel. +48 77 452 74 80, (wew. 74 80), fax +48 77 452 74 69

e-mail: socjologia@uni.opole.pl
prześlij informację o konferencji » :: administracja: socjonetka@uni.opole.pl :: subskrypcja obraz - rss_ico_12x12_vio.png

dol