facebook

Rejestracja do Nagrody RektoraZapraszamy naszych aktywnych studentów do rejestrowania się do Nagrody Rektora. Więcej informacji na stronie samorządu studenckiego.

więcej

Elektroniczna rejestracja na egzaminy i lektoraty 2014W maju ELEKTRONICZNA REJESTRACJA NA LEKTORATY i EGZAMINY!

SJO zaprasza wszystkich studentów do zapoznania się z warunkami i regulaminem rejestracji na lektoraty na semestr zimowy oraz rejestracji na egzaminy z języków obcych w sesji letniej. Informacje na ten temat na podstronie: Rejestracja elektroniczna na lektoraty

Do czasu rejestracji prosimy sprawdzić swój login oraz stan posiadanych żetonów.


Terminy rejestracji: (kliknij)
więcej

Konferencja: Open Europe - Cultural Dialogue across BordersZapraszamy do udziału w konferencji Open Europe - Cultural Dialogue across Borders współorganizowanej przez Uniwersytet Opolski oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w dniach 14. - 16. kwietnia 2014 roku.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie Centrum Partnerstwa Wschodniego.

Moderatorem panelu Kultura czy kultury w dynamice życia społecznego będzie prof. dr hab. Krzysztof Frysztacki, dyrektor Instytutu Socjologii. Dyskusja odbędzie się 15.04. w sali nr 15 Collegium Civitas w godz. 15:00-18:00.

więcej

Program wymiany studenckiej - MOSTTrwa rekrutacja na wyjazdy na polskie uczelnie w ramach programu MOST. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: most.amu.edu.pl.

Zainteresowanych wymianą w ramach MOST odsyłamy do koordynatora programu w naszym instytucie, Michała Wanke - szczegóły po kliknięciu.


więcej

20 lat Uniwersytetu OpolskiegoUniwersytet Opolski obchodzi 20. rocznicę założenia. Zapraszamy do udziału w uroczystościach, których szczegółowy plan można znaleźć pod adresem: www.20lat.uni.opole.pl.

Poniedziałek, 10 marca 2014r. będzie w związku z tym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.więcej

Plan zajęć grup profesora Jurija Babinowa w marcuProsimy zapoznać się z planem zajęć grup profesora Jurija Babinowa w marcu.
więcej

II SUM niestacjonarne - zmiana w planie zajęćProsimy zapoznać się z aktualizacją planu zajęć na 2. roku studiów magisterskich niestacjonarnych w zakładce harmonogramy zajęć.więcej

Zajęcia profesora Jurija BabinowaNajbliższe zajęcia profeosra Jurija Babinowa odbędą się w dniach od 11 do 23 marca 2014 r.więcej

Strona 1 z 82


Instytut Socjologii, Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 89, 45–061 Opole, tel. +48 77 452 74 80, (wew. 74 80), fax +48 77 452 74 69

e-mail: socjologia@uni.opole.pl
prześlij informację o konferencji » :: administracja: socjonetka@uni.opole.pl :: subskrypcja obraz - rss_ico_12x12_vio.png

dol