Młodzi Socjolodzy na Gali Młodego Naukowca

25 kwietnia przedstawiciele Koła Naukowego Socjologów działającego przy naszym Instytucie uczestniczyli w Gali Młodego Naukowca 2018 – ważnym wydarzeniu organizowanym rokrocznie przez Uniwersytet Opolski.

Podczas Gali zaangażowani w pracę na rzecz Uniwersytetu oraz rozwoju nauki studenci mogli wysłuchać ciekawego wykładu z astronomii, uczestniczyć w rozdaniu nagród dla najlepszych czterech Kół Naukowych, zobaczyć kilka eksperymentów naukowych, posłuchać dobrej muzyki (a także dowiedzieć się jakiej muzyki słuchali w młodości Rektor, Prorektor czy poszczególni Dziekani J).

Oto jak członkowie Koła Naukowego Socjologów, w tym dwoje przewodniczących Katarzyna Nowak i Łukasz Walkowiak oraz aktywna członkini I roku studiów socjologii Marta Furcoń, reprezentowali nasz Instytut na tegorocznej Gali:

Dla przypomnienia przedstawiamy także przegląd działań realizowanych przez Koło Naukowe Socjologów w ubiegłym roku akademickim 2016/2017.