Konsultacje pracowników Instytutu Socjologii UO

w semestrze letnim 2018/2019


prof. UO dr hab. Andrzej Boczkowski
konsultacje (pokój 342 CC): wtorek. 14:00-14:45, środa 14:30-15:15
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
a.boczkowski@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Robert Geisler
konsultacje (pokój 339 CC): wtorek 10.00-12.00, czwartek 8:15-9:00
tel. 77 452 74 82 (z sieci UO: 7482),
robert.geisler@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Teresa Sołdra-Gwiżdż
konsultacje (pokój 342 CC): wtorek 9.15-10.00; czwartek 10.45-12:00,
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
tsoldra@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Anna Śliz
konsultacje (pokój 336 CC): 13 i 14 marca, 25 kwietnia, 23 i 30 maja, 13 i 27 czerwca, godz: 13:30-15:00
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
asliz@uni.opole.pl

dr Kamilla Biskupska
konsultacje (pokój 336 CC): poniedziałek 12.45 – 13.30; czwartek 10.15-11.00
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
kamilla.biskupska@uni.opole.pl

dr Borys Cymbrowski
konsultacje (pokój 342 CC) wtorek 11:30 – 12:15; środa 14.30 – 15.30
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
borys.cymbrowski@uni.opole.pl

dr Tadeusz Detyna
konsultacje (pokój 340 CC)
tel. 77 452 74 84 (z sieci UO: 7484)
detyna@uni.opole.pl

dr Anna Kopczak-Wirga
konsultacje (pokój 336 CC)
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
anna.kopczak@uni.opole.pl

dr Marek Korzeniowski
konsultacje: w Dziekanacie Wydziału: 0 77 452 74 00,
marek.korzeniowski@uni.opole.pl

dr Elżbieta Nieroba
konsultacje (pokój 341 CC) wtorek 8:45 – 9:30; środa: 8:45 – 9:30
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
elzbieta.nieroba@uni.opole.pl

dr Magdalena Piejko-Płonka
konsultacje (pokój 341 CC): poniedziałek 11:00-11:45; wtorek: 13:30-14:15
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
magdalena.piejko@uni.opole.pl

dr Iwona Sobieraj
konsultacje (pokój 337 CC) poniedziałek 11:15-12:00; środa: 14:30-15:15
tel. 77 452 74 82 (z sieci UO: 7482)
iwona.sobieraj@uni.opole.pl

dr Michał Wanke
konsultacje (pokój 341 CC): wtorek, 16:00-17:00, czwartek 11:00-12:00
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
michal.wanke@uni.opole.pl